Aja broneerimine

Juhis aja broneerimiseks ja makseteks

Vabade aegade vaatamiseks ning teile sobivale ajale broneeringu tegemiseks avage menüüst broneeritava toa lehekülg (kas  "Mängutuba" või "Seiklustuba").    Juhul kui olete leidnud broneerimiskalendrist sobiva vaba aja, saate selle broneerida klõpsates valitud ajale.   Teile avaneb aken, millesse saate sisestada sünnipäevalapse nime ning muu vajaliku info. Kui olete akna ära täitnud ning info ära saatnud, kuvatakse valitud aeg kalendris hõivatuks. Juhul kui peaks tekkima küsimusi või soovite midagi täpsustada, võite alati saata täiendava e-maili või helistada.   Saadame teile e-maili broneeritud aja kinnituse kohta kahe tööpäeva jooksul.   Broneeringu kinnitamiseks palume tasuda broneerimistasu 50% täissummast ettemaksuks, mille palume tasuda 3 tööpäeva jooksul peale broneeringu teostamist.    Ürituste eest, milleni on jäänud vähem kui 5 päeva, palume broneerimistasu maksta hiljemalt broneerimisele järgneval päeval.    Broneerimistasu palun kanda OÜ Sixar arveldusarvele EE432200221062094215 Swedbank. Selgitusse märkida lapse eesnimi ning ürituse aeg. Broneerimistasu makstes nõustub maksja OÜ Sixar poolt kehtestatud "Kodukorraga".   Broneerimistasu ei kuulu tagastamisele kui pidu ei toimu kliendist tulenevatel põhjustel. Küll aga on võimalik ühe aasta jooksul valida endale uus sobiv aeg.   Ülejäänud summa palume maksta ettevõtte arveldusarvele hiljemalt 2 päeva enne ürituse toimumist või sularahas kohapeal ürituse päeval.   Loomulikult võite tasuda kogu summa ka ühe ettemaksena. Juhis aja broneerimiseks ja makseteks great web internet hosting providers.
Aja broneerimine
Aja broneerimine

Aja broneerimine

Juhis aja broneerimiseks ja makseteks

Vabade aegade vaatamiseks ning teile sobivale ajale broneeringu tegemiseks avage menüüst broneeritava toa lehekülg (kas  "Mängutuba" või "Seiklustuba").

  

Juhul kui olete leidnud broneerimiskalendrist sobiva vaba aja, saate selle broneerida klõpsates valitud ajale.

 

Teile avaneb aken, millesse saate sisestada sünnipäevalapse nime ning muu vajaliku info. Kui olete akna ära täitnud ning info ära saatnud, kuvatakse valitud aeg kalendris hõivatuks. Juhul kui peaks tekkima küsimusi või soovite midagi täpsustada, võite alati saata täiendava e-maili või helistada.

 

Saadame teile e-maili broneeritud aja kinnituse kohta kahe tööpäeva jooksul.

 

Broneeringu kinnitamiseks palume tasuda broneerimistasu 50% täissummast ettemaksuks, mille palume tasuda 3 tööpäeva jooksul peale broneeringu teostamist. 

 

Ürituste eest, milleni on jäänud vähem kui 5 päeva, palume broneerimistasu maksta hiljemalt broneerimisele järgneval päeval. 

 

Broneerimistasu palun kanda OÜ Sixar arveldusarvele EE432200221062094215 Swedbank. Selgitusse märkida lapse eesnimi ning ürituse aeg. Broneerimistasu makstes nõustub maksja OÜ Sixar poolt kehtestatud "Kodukorraga".

 

Broneerimistasu ei kuulu tagastamisele kui pidu ei toimu kliendist tulenevatel põhjustel. Küll aga on võimalik ühe aasta jooksul valida endale uus sobiv aeg.

 

Ülejäänud summa palume maksta ettevõtte arveldusarvele hiljemalt 2 päeva enne ürituse toimumist või sularahas kohapeal ürituse päeval.

 

Loomulikult võite tasuda kogu summa ka ühe ettemaksena.

Aja broneerimine Juhis aja broneerimiseks ja makseteks
Aja broneerimine
for reading good sites for further best website hosting reviews are uk web hosting services providers top and about uk website hosts general terms will be certainly some web hosting in the uk. While you look for best web hosting website, you may want to read top website hosting review best hosting web services providers top proven quality with good web hosting great services for your needs. what is best web hosting provider good recommend top review of best web hosting for videofiles YouTube suggest great web hosting services provider