Ürituste läbiviimine ja kodukord

Ürituste läbiviimine   Sünnipäevasid ja erinevaid pidustusi saab Bronto mängu- ja seiklustoas pidada igal nädalapäeval kolmel korral päevas. Täpsema sünnipäeva ajakavaga saate tutvuda Bronto broneerimiskalendris, kus saate soovi korral sünnipäeva aja ka broneerida.   Korraga toimub vaid üks 3 tunni pikkune sünnipäevapidu, Bronto ruum on tervenisti vaid teie käsutuses. Ootame teid sünnipäeva ette valmistama 15 minutit enne peo algust. Ruum tuleb vabastada alati täistunnil (13.00, 17.00 või 21.00), et ka järgmistel pidulistel oleks võimalus siseneda korda seatud mängu- ja seiklustuppa. Seega on koos ettevalmistuseks ja lahkumiseks kuluva ajaga Bronto mängu- või seiklustuba Teie käsutuses 3 tundi ja 15 minutit (9.45-13.00; 13.45-17.00, 17.45-21.00).   Peo korraldamisel on Teile kohapeal kasutamiseks ka kohvimasin-ja filtrid, veekeetja, teekann, mikrolaineahi, kausid, morsikannud, vaasid, tordilabidas ja muud vajalikud tarvikud. Ühekordsed joogitopsid, -taldrikud, -noad, -kahvlid ja -lusikad tuleb peopidajatel ise kaasa võtta.   Kodukord   Bronto mängu- ja seiklustoa (edaspidi "Ruumi") kasutaja kohustub järgima allolevaid nõudeid (edaspidi "Kodukord"): hoidma puhtust ja korda; paigutama kasutatud ühekordsed nõud ja muu tekkinud prahi prügikasti vulkaanide kasutamine on keelatud tuleohutuse tõttu hoidma välisriided ja –jalatsid ettenähtud pinnal ukse juures; siseruumides kasutama vahetusjalatseid mitte minema joogi ja söögi (sh närmiskumm) ega teravate esemetega (sh võtmed, ehted jms) mängimise alasse  mitte lõhkuma mänguasju ega viima Ruumi piiridest väljaspoole; peo lõppedes kogume pallid tagasi pallimerre ja poroloonid paneme tagasi poroloonbasseini. mitte lubama lapsi omapead jooksma maja trepikotta;  mitte ronima atraktsioonide väliskülgedel (ohtlik) ega brontosauruse peale (võib puruneda)  kasutama mikrolaineahjus vaid selleks ettenähtud kuumakindlaid nõusid mitte suitsetama ega tarbima alkohoolseid jooke lõpetama peo õigeaegselt (et järgmistel külalistel ei tuleks asjatult oodata) kahju tekitamisel Ruumi rendileandja varale või hilisemat eripuhastamist vajava juhtumi korral on Ruumi rendileandjal õigus nõuda rendilevõtjalt kahju hüvitamist NB! Bronto ei vastuta külastajate riiete ja isiklike asjade eest. Iga vanem vastutab ise oma lapse ohutuse eest Bronto mängu- ja seiklustoas. great web internet hosting providers.
Ürituste läbiviimine ja kodukord
Ürituste läbiviimine ja kodukord

Ürituste läbiviimine ja kodukord

Ürituste läbiviimine

 

Sünnipäevasid ja erinevaid pidustusi saab Bronto mängu- ja seiklustoas pidada igal nädalapäeval kolmel korral päevas. Täpsema sünnipäeva ajakavaga saate tutvuda Bronto broneerimiskalendris, kus saate soovi korral sünnipäeva aja ka broneerida.

 

Korraga toimub vaid üks 3 tunni pikkune sünnipäevapidu, Bronto ruum on tervenisti vaid teie käsutuses. Ootame teid sünnipäeva ette valmistama 15 minutit enne peo algust. Ruum tuleb vabastada alati täistunnil (13.00, 17.00 või 21.00), et ka järgmistel pidulistel oleks võimalus siseneda korda seatud mängu- ja seiklustuppa. Seega on koos ettevalmistuseks ja lahkumiseks kuluva ajaga Bronto mängu- või seiklustuba Teie käsutuses 3 tundi ja 15 minutit (9.45-13.00; 13.45-17.00, 17.45-21.00).

 

Peo korraldamisel on Teile kohapeal kasutamiseks ka kohvimasin-ja filtrid, veekeetja, teekann, mikrolaineahi, kausid, morsikannud, vaasid, tordilabidas ja muud vajalikud tarvikud. Ühekordsed joogitopsid, -taldrikud, -noad, -kahvlid ja -lusikad tuleb peopidajatel ise kaasa võtta.

 

Kodukord

 

Bronto mängu- ja seiklustoa (edaspidi "Ruumi") kasutaja kohustub järgima allolevaid nõudeid (edaspidi "Kodukord"):

  • hoidma puhtust ja korda; paigutama kasutatud ühekordsed nõud ja muu tekkinud prahi prügikasti
  • vulkaanide kasutamine on keelatud tuleohutuse tõttu
  • hoidma välisriided ja –jalatsid ettenähtud pinnal ukse juures; siseruumides kasutama vahetusjalatseid
  • mitte minema joogi ja söögi (sh närmiskumm) ega teravate esemetega (sh võtmed, ehted jms) mängimise alasse 
  • mitte lõhkuma mänguasju ega viima Ruumi piiridest väljaspoole; peo lõppedes kogume pallid tagasi pallimerre ja poroloonid paneme tagasi poroloonbasseini.
  • mitte lubama lapsi omapead jooksma maja trepikotta;  mitte ronima atraktsioonide väliskülgedel (ohtlik) ega brontosauruse peale (võib puruneda) 
  • kasutama mikrolaineahjus vaid selleks ettenähtud kuumakindlaid nõusid
  • mitte suitsetama ega tarbima alkohoolseid jooke
  • lõpetama peo õigeaegselt (et järgmistel külalistel ei tuleks asjatult oodata)
  • kahju tekitamisel Ruumi rendileandja varale või hilisemat eripuhastamist vajava juhtumi korral on Ruumi rendileandjal õigus nõuda rendilevõtjalt kahju hüvitamist

NB! Bronto ei vastuta külastajate riiete ja isiklike asjade eest. Iga vanem vastutab ise oma lapse ohutuse eest Bronto mängu- ja seiklustoas.

Ürituste läbiviimine ja kodukord
Ürituste läbiviimine ja kodukord
for reading good sites for further best website hosting reviews are uk web hosting services providers top and about uk website hosts general terms will be certainly some web hosting in the uk. While you look for best web hosting website, you may want to read top website hosting review best hosting web services providers top proven quality with good web hosting great services for your needs. what is best web hosting provider good recommend top review of best web hosting for videofiles YouTube suggest great web hosting services provider